Sutton Valence (13-15) 1997 - 1999

Periode:
17 juli 2012
29 juli 2012
Status: volzet

Periode:
31 juli 2012
12 augustus 2012
Status: bijna volzet

Periode:
14 augustus 2012
26 augustus 2012
Status: volzet

Info over de taalvakantie

Beleef een op en top Engelse taalvakantie op het prachtige domein van Sutton Valence School. Voor de uitstappen kiezen we uit Canterbury, Dover of Maidstone en sowieso Londen.

NIEUW: Open je venster op de wereld!  Interculturele belevenis in Sutton Valence 2

Wil jij ook je horizon verbreden en jongeren uit andere landen leren kennen? Wil je twee weken lang Engels spreken en tegelijk heel wat bijleren over andere culturen?

Van 31 juli tot 12 augustus 2012 is Sutton Valence ‘the place to be’ voor leergierige jongeren die openstaan voor andere culturen. Belgische tieners zullen er in het Engels leren en spelen met tieners uit een vijftal andere landen.

Samen met AFS Intercultural programs heeft Roeland namelijk een nieuw aanbod uitgewerkt: de Roeland taalactiviteiten blijven, maar worden aangevuld met interculturele workshops.

AFS en Roeland delen dezelfde visie. Beide organisaties willen jongeren de kans geven om hun talenkennis te verbeteren in een inspirerende omgeving, en henleren om respectvol met elkaars verschillen om te gaan.

Iets voor jou? Schrijf je dan snel in, want de plaatsen zijn beperkt.

Beschrijving centrum

Deze private school has it all: een binnenzwembad, een squashzaal én een adembenemend zicht op het natuurgebied Weald of Kent.  De school is gelegen op een terrein van 40 ha op de Suttonheuvel.

Accommodatie

Kamers van 1 tot 4 personen. De kamerverdeling gebeurt in het centrum zelf.

Adres: Sutton Valence School, Maidstone, Kent ME17 3HL England

Met overnachting: Ja

Prijs: 785.00 €

Vervoer: 125.00 €

Situering

Roeland vzw • Krijgslaan 18 • 9000 Gent • 09/221.60.44