OVER ONS

Wat doet Roeland vzw?

Over Roeland

Roeland vzw is een jeugddienst met als motto ‘Creatief talen leren’. Wij bestaan sinds 1971.

Roeland organiseert taalvakanties voor kinderen en jongeren van 7-19 jaar in het Frans, Engels en Nederlands. Wij organiseren in Gent ook dagkampen Nederlands voor anderstalige nieuwkomers en voor kinderen met een taalachterstand.

Tijdens het schooljaar bieden we voor scholen stadsbezoeken aan in het Nederlands en Frans en theaterprojecten in het Frans en Engels.

Wij hebben een Franse bibliotheek en organiseren regelmatig vormingen voor onze vrijwilligers.

Kinderen en jongeren krijgen bij Roeland een taalbad, steeds weer met ludieke en innovatieve accenten.

Waarom voor een Roeland taalvakantie kiezen?

  • Toffe begeleiders (min. 18 jaar oud)
  • 1 begeleider per 4 deelnemers
  • Ludieke taalaliers in kleine groepen, aangepast aan leeftijd en niveau
  • Coole sportactiviteiten, toffe spelen en uitstappen
  • Groot aanbod aan themakampen
  • Veel bijleren door volledige immersie in de vreemde taal
  • Een fijne groepssfeer
  • 50 jaar ervaring

Ons team

Mieke Van Parys
Algemeen coördinator

mieke@roeland.be

Ellen De Vos
Logistiek coördinator

logistiek@roeland.be

Jonathan Delmeire
Didactisch coördinator

jonathan@roeland.be

Jerome Lecerf
Projectcoördinator Frans

jerome@roeland.be

Lieve Haverbeke
Projectcoördinator Nederlands en Engels

lieve@roeland.be

Meysa Boughdir
Administratie en boekhouding

meysa@roeland.be

Nathanëlla Monsaert
Communicatie en marketing

nathanella@roeland.be